אינסטלטור ביפו

אינסטלטור ביפו

אינסטלטור ביפו

נתקלתם בבעיית אינסטלציה ביפו ולא יודעים למי לפנות? יוסף אינסטלטור יצאת צדיק מומחה בביצוע תיקונים, שיפורים ושדרוגי אינסטלציה, בלי פשרות. בזכות תיקונים שנעשים ברמה הגבוהה ביותר לא רק תיהנו מפתרון בבעיה נקודתית אלא תיהנו מראש שקט ומניעת בעיות אינסטלציה לאורך זמן, באזור שתוקן.

אינסטלטור ביפו – מקצועיות אמינות בלי חוכמות

יש הרבה סיבות לכך שעדיף תמיד לבחור אך ורק אינסטלטור ביפו עם איכות, מקצועית ואמינות בלי חוכמות. אינסטלטור ברמה גבוהה מביא איתו מצבור של ידע וניסיון. זהו ההבדל שבין תיקון ברמה בינונית לתיקון יסודי הרבה יותר. הגישה המקצועית מאפשרת זיהוי יסודי ומדויק של תקלות ובעיות, שאינסטלטור פחות מנוסה עשוי לפספס או לזהות בצורה לא מדויקת.

יוסף אינסטלטור יצאת צדיק מקפיד על איכות העבודה בכל פרט. העבודה ניכרת בתוצאות עמידות, מה שתורגם לחיסכון בהוצאות כשמסתכלים על פרק זמן ארוך. איכות העבודה חוסכת לכם כסף מפני שלא תצטרכו לבצע תיקונים לעיתים קרובות. לאחר שתזמינו את האינסטלטור המיומן, הוא יגיע עם כלי העבודה האיכותיים, יאתר כל סתימה, כל דליפה וכל בעיה ויתקן את הכל ביסודיות.

חשוב לציין כי אינסטלטור יצאת צדיק מקפיד על עבודה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר. עבודה ברמה גבוהה מאפשרת לכם ליהנות מראש שקט ומידיעה שמערכת האינסטלציה זוכה לטיפול הטוב ביותר.

לאחרונה פנה אלינו לקוח שנזקק לתיקון בשל עבודה פחות טובה שביצע אינסטלטור חסר ניסיון. הלקוח סיפר כי הזמין אינסטלטור ביפו לטיפול בצינור דולף. בהתחלה הכל נראה תקין לאחר הטיפול, אך עד מהרה חזרו הצרות. הלקוח ניתקל בבעיות נזילות ודליפות נוספות שפגעו בטיח ואפילו בכמה רהיטים. כלומר מה שנתפס בתחילה כהחלטה חסכונית הפך לחוויה מאוד לא מוצלחת. אינסטלטור ביפו יצאת צדיק יבצע אצלכם את התיקונים הדרושים, במחיר סביר אבל חשוב לא פחות – ברמה מקצועית גבוהה במיוחד.

תיקון פיצוץ בצנרת מים

מתי להזמין אינסטלטור ביפו

הרבה אנשים שמחפשים אינסטלטור לא מכירים לעומק את מערכות האינסטלציה בבית. ואכן, אלה מערכות מורכבות ולפעמים מה שנראה כמו בעיה קטנה שאפשר לתקן לבד, הופך מהר מאוד לבעיה הרבה יותר מסובכת וגדולה. אינסטלטור מקצועי יכול לאבחן ולזהות האם מדובר בתקלה קטנה או שיש צורך בתיקון יותר משמעותי.

אלה כמה מהמקרים שבהם לא כדאי לדחות את הטיפול ועדיף להזמין אינסטלטור ביפו כמה שיותר מהר:

 1. נזילות – אם אתם מבחינים בטפטוף מברז או צנרת ואין לכם מושג מה עושים, הגיע הזמן לקרוא לאינסטלטור. יוסף אינסטלטור יצאת צדיק יתקן היטב את התקלה כדי שתוכלו למנוע בזבוז מים משמעותי ואי נוחות בשל קולות טפטוף בלתי פוסקים. התיקון ימנע התפשטות עובש וריחות רעים.
 2. לחץ מים נמוך – אם אתם חווים ירידה בלחץ המים כאשר אתם מתקלחים או פשוט פותחים את הברז לכל מטרה אחרת, זה יכול להצביע על נזילה או סתימות או בעיות אחרות. אינסטלטור מקצועי ומנוסה יכול לאבחן ולתקן בעיות אלה ביעילות.
 3. פתחי ניקוז סתומים – אם לא הצלחתם לפתוח סתימה באמצעים ביתיים כגון פומפה, כדאי להיזהר מפותחי סתימות חריפים. אלה נוזלים שיכולים עם הזמן לפגוע בצנרת ואף להביא לצריבה בעיניים וקשיי נשימה. ליוסף האינסטלטור יש את הכלים והמומחיות לפתוח סתימות עמוקות מבלי לפגוע בצנרת.
 4. תיקוני ניאגרה ונזילות בשירותים – אם יש נזילות בניאגרה או תקלות אחרות בשירותים, במיכל ההדחה או בחיבור עם הצנרת, זה הזמן לבצע תיקון מקצועי או להחליף את הניאגרה הישנה.
 5. בנוסף, תוכלו להיעזר בשירותיו הטובים של אינסטלטור ביפו לתיקונים בקווי ביוב, לצורך החלפת כיורים, תיקוני צנרת מורכבים ועוד.
תיקון אינטרפוץ

סימנים לכך שיש צורך באינסטלטור חירום

מצבי חירום הקשורים למערכת האינסטלציה יכולים להחמיר במהירות. אם זה לא מטופל מהר, עשוי להיגרם נזק נרחב ולאחר מכן עשויים להידרש תיקונים הרבה יותר יקרים. מקרי חירום כגון אלה הקשורים בתקלות ביוב עלולים לגרום לאי נוחות רבה בבית, ריחות רעים ואפילו תחושה לא טובה (בחילה, סחרחורות). אינסטלטור יצאת צדיק מפרט כמה דוגמאות למצבי חירום שבהם כדאי להזמין תיקון כמה שיותר מהר.

דוגמא ראשונה היא פיצוץ בצנרת, שגורמת להצפה. אם זה לא מטופל, עלולים להיגרם נזקי מים משמעותיים תוך זמן קצר. הצפה רצינית עלולה לגרום לחלחול מים עד ליסודות, נזקים בקירות ולרכוש. אינסטלטור ביפו יצאת צדיק יזהה במהירות את מקור הפיצוץ. לאחר מכן יתקן את חלקי הצנרת הפגועים או יבצע החלפה של מקטעי צנרת לפי הצורך.

מקרה חירום נוסף לרוב מלווה עם ריחות רעים בשל תקלת ביוב שמתרחשת ללא התרעה. תקלת ביוב קלה יוצרת אי נוחות אבל אם היא חמורה יותר, זה כבר מפגע תברואתי ובריאותי של ממש. הצפה של מי ביוב בבית עלולה לגרום לתחלואה ולהשחתה של רכוש. במקרים כאלה, אינסטלטור יזהה כמה שיותר מהר מהיכן התקלה. לאחר מכן יתבצע טיפול כגון פתיחת הסתימה או החלפת צינור ביוב ישן שהתעוות, נסדק או ניזוק.

החלפת ברז ניל

אינסטלטור ביפו מומחה לאיתור נזילות סמויות

אינסטלטור יצאת צדיק יכול לסייע גם בתור מומחה לאתר נזילות. צריך לדעת שלפעמים ישנן נזילות נסתרות שאינן נראות לעין באופן מיידי. נזילות נסתרות אלה שאינן מתגלות ואינן מטופלות, עלולות לגרום נזק משמעותי למבנה ולרכוש. למרבה המזל, ניתן להגיע אליכם עם ציוד מקצועי כדוגמת מצלמות תרמיות, כדי לאתר נזילות סמויות.

אחד היתרונות הגדולים ביותר בשימוש בציוד מקצועי מסוג זה, הוא האופי הלא פולשני של תהליך איתור הנזילה. שיטות אחרות כרוכות בחפירה לתוך קירות או רצפות. זה עלול לגרום לאי נוחות רבה בבית ולאחר מכן להצריך תיקונים נרחבים להחזרת המצב לקדמותו. מצלמה תרמית, לעומת זאת, מאפשרת לזהות את מקור הנזילה מבלי לגרום נזק לרכוש שלכם וכך לבצע תיקון נקודתי. מצלמות תרמיות וכלים חדשניים נוספים לאיתור נזילות מאפשרים להבטיח שהבעיה האמיתית תטופל באופן יסודי (ולא באופן שטחי).

השימוש בציוד מקצועי מתקדם באיתור נזילות מהווה התקדמות משמעותית בשירותי האינסטלציה. זו שיטה יעילה, מדויקת יותר ופחות פולשנית לאיתור נזילות, ובסופו של דבר חוסכת לבעלי בתים זמן וכסף. כאשר מתמודדים עם נזילות סמויות או כאלה שלא ברור מה היקפן, תמיד מומלץ להתייעץ עם אינסטלטור מומחה. הזמינו אינסטלטור ביפה שיש לו ניסיון רב בשימוש בפתרונות מתקדמים לגילוי נזילות ודליפות.

החלפת ברזים אינסטלטור יצאת צדיק

מחירון אינסטלציה

 1. מחיר פתיחת סתימות בכיור או אמבטיה כ- 250-350 ₪.
 2. מחיר פתיחת סתימות באסלה כ- 250-500 ₪.
 3. מחיר תיקון נזילה בצנרת – אם מדובר בנזילה גלויה כ- 250-600 ₪. אם מדובר בנזילות נסתרות שצריך לאתר בעזרת מצלמה תרמית, המחיר כ- 500-2,500 ₪.
 4. מחיר תיקון נזילות ניאגרה – אם זו ניאגרה גלויה כ- 250-450 ₪ ואם מדובר בתיקון נזילה ניאגרה נסתרת כ-250-500 ₪.
 5. מחיר פתיחת סתימת ביוב בדירה או בבניין כ-300-1000 ₪.
 6. מחיר תיקוני אינסטלציה כלליים בחדרי האמבטיה כ-500-600 ₪.
 7. מחיר החלפת צנרת בבית פרטי כ-350-1200 ₪ למטר. המחירים בקצה העליון כוללים גם עבודות של איתור נזילות וריצוף.
 8. החלפת נקודת מים שניזוקה בשל קורוזיה או בעיה אחרת יכולה לעלות 2000 ₪ ואף יותר, תלוי במהות ואופי הפירוק וההתקנה.
 9. מחיר תיקון פיצוץ בצנרת – תלוי בסוג הצנרת ועד כמה הגישה קלה או קשה. כ-500-600 ₪ ולעיתים יותר.
 10. מחיר החלפת אסלה או כיור כ-400-1,000 ש"ח, תלוי בסוג האסלה והכיור ובתנאי ההתקנה.

מי שמבין באינסטלציה, יודע שאין תחליף לניסיון בשטח. רק מי שנתקל בהמון תקלות מאתגרות בשטח, ידע לתת לכם את המענה הטוב ביותר, תמיד דגלנו בלאתגר את עצמנו, בתיקון התקלות הכי קשות שיש, השקענו המון בלרכוש את הציוד הכי מתקדם שיש בשוק, כדי לפתור את התקלות הכי קשות שיש בענף האינסטלציה.

יוסף אינסטלטור יצאת צדיק מתחייב למחירים הוגנים!

לקוחות ממליצים

עדי ק.
קרא עוד
"יוסי הגיע אלי, אחרי שכל הבית שלי היה מוצף, הגיע תוך 40 דקות הציל אותי, הביא ברז תוך 20 דקות הוא לה היה פה, מדהים!"
דורי
קרא עוד
יוסי עשה עבודה נקיה, מסודרת, בצורה מקצועית, מבסוט מהעבודה שלו, מחיר סביר, תודה רבה על הכל.
אבי ס.
קרא עוד
"לפנות בוקר, ב4 לפנות בוקר, שירות זריז, יעיל, מהיר, הוא עשה עבודה טובה, ורק מילים טובות אפשר לומר עליו, אחלה שירות "

אינסטלטור ביפו