אינסטלטור יצאת צדיק

אינסטלטור יצאת צדיק

אינסטלטור יצאת צדיק

למה חשוב לבחור דווקא אינסטלטור "יצאת צדיק"?

 

מה זה משנה אינסטלטור מיצאת צדיק או לא, אינסטלטור זה אינסטלטור לא?

אז זהו שזה כן משנה לבחור אינסטלטור או איש מקצוע בכלל שהופיעו בתוכנית המדוברת "יצאת צדיק" שהייתה עוד בהנחייתו של חיים הכט במשך 6 עונות נפלאות.

התוכנית "יצאת צדיק" זו תוכנית טלויזיה מאוד פופולארית שמשודרת משנת 2003 ועד היום, התחילה בזמנו בהנחייה של חיים הכט ומועברת כעת תחת הנחייתו של חיים אתגר.

חיים הכט העביר לנו 6 עונות מעניינות, מסקרנות ומופלאות ובעונה השביעית חיים אתגר לקח את ההגה לידיו, שתאכל'ס מי יותר ראוי ממנו להנחות תוכנית מדהימה שכזו?

אז מה זה בעצם הביטוי הזה "יצאת צדיק" ולמה היא כל כך חשובה לנו כאזרחים??

לגופו של עניין מדובר בתוכנית טלויזיה גאונית וסופר חשובה שמתעדת בעלי מקצועי שונים בזמן אמת בשטח בלייב מה שנקרא.

התוכנית זכתה לפופולאריות רבה עוד שיצאה בשנת 2003 ולרייטינג גבוהה מאוד מסיבות רבות, אבל בעיקר כי היא נוגעת בחיים של כולנו ביום יום, רבים טובים מבעלי המקצוע התפרסמו בזכות תוכנית זו לטובה ולרעה.

בתוכנית אתם יכולים לראות אנשי מקצוע שונים כמו מנעולנים, טכנאי מזגנים, טכנאי מחשבים וכן גם אינסטלטורים.

אם אתם מכירים את התוכנית אז אתם יודעים שמי שיצא צדיק זה בעל מקצוע שהיה הוגן עם לקוחותיו, הגיע לקריאה לעשות את מלאכתו על הצד הטוב ביותר, נתן שירות מהיר ויעיל וגם גבה מחיר הוגן שמשקף את מחיר השוק.

בהלוך השנים היו אינסטלטורים רבים שזכו לפופולאריות חיובית ושלילית בזכות תוכנית זו בעקבות מתן השירות שלהם ללקוח המזמין.

הגדולה של התוכנית היא שבעל המקצוע חושב שהוא מגיע לקריאה שגרתית רגילה ולבית ממוצע בישראל וכעת עליו לבצע את עבודתו כמו בכל קריאה רגילה, אך בפועל זה לא המקרה..

כי מה שהאינסלטור במקרה שלנו לא יודע זה שהוא מצולם בכל רגע נתון במהלך העבודה שלו והנהלותו מול הלקוח הנוכח.

ככה שאנחנו יכולים לראות בדיוק מה הוא עושה וגם בעזרת אנשי המקצוע המומחים שלנו בפאנל אנחנו יכולים לראות אם בעל המקצוע אדם ישר שדובר אמת או לא.

בקיצור פעם הבאה שיש לכם בעיות אינסטלציה פשוט תרשמו בגוגל "אינסטלטור יצאת צדיק" ורוב הסיכויים שתתקלו באיש מקצוע הגון וישר שבאמת יצא צדיק בתוכנית הפופולארית, אני אומר רוב הסיכויים כי גם כאן הרמאים משחקים על זה וממשיכים להתחזות.

אז ראו הוזהרתם!

אינסטלטור יצאת צדיק

אז מדוע בעצם כדאי לכם להזמין דרכנו אינסטלטור שיצא צדיק, איך תוודאו שאתם בידיים טובות!

אנחנו מבינים את החשיבות של הלקוחות שלנו ולכן אצלנו מתקיים מעקב לקוח

בדומה לשיטה של מדרג- רק שאנחנו לוקחים את זה אישי

אחד היתרונות של חברתנו היא שאנחנו מעסיקים רק אנשי מקצוע הגונים שעברו את המסננת שלנו, אנחנו  מעסיקים מספר בעלי מקצוע שהיו בתוכנית יצאת צדיק והוכיחו את עצמם כאנשי מקצוע ישרים והגונים שניתן לסמוך עליהם בעת ביצוע פעולה תחת מצלמה נסתרת ולכן אנחנו בוחרים בהם!

כמו כן אנחנו מעסיקים מספר אינסטלטורים שהשתתפו בתוכנית המדוברת וזכו לחשיפה ופידבק חיובי כמובן.

השיטה שלנו דומה לאתר המפורסם של בעלי מקצוע "מדרג", אנחנו מתקשרים אליכם אחר כל עבודה כדי לוודא שקיבלתם את השירות הטוב ביותר במחיר ההוגן ביותר כי הפידבק שלכם חשוב לנו ולכן אנחנו נעשה הכל כדי שתהיו מרוצים!

תראו, יש אלפי אינסטלטורים היום בשוק, חלקם מקצועיים וחלקם פחות, חלקם הוגנים וחלקם לא.. המטרה שלכם כאזרחים שזקוקים לאיש מקצוע היא לבחור באדם שיעזור לכם לפתור את הבעיה במהירות וביעילות ולא ימרח אתכם.

בדיוק מסיבה זו כדאי לכם להזמין איסנטלטור יצאת צדיק אם כבר כי אתם יודעים שמדובר במישהו שהוכיח את עצמו כבר במצלמה נסתרת בלי לדעת שהוא מצולם ויצא הוגן.

איך למצוא אינסטלטור מומלץ שזמין בכל שעות היממה

קצת דגשים למציאת האינסטלטור הנכון עבורכם!

תראו, בשביל למצוא את האיש מקצוע הנכון עבורכם בין אם מדובר בעבודות אינסטלציה או לא, עליכם לפעול על פי מספר כללים כדי להגיע לאדם הנכון ביותר עבורכם.

כידוע לכם לא הכל ורוד בחיים ולפעמים החיים תופסים אותנו לא מוכנים גם בשעות הלא שגרתיות ביותר ולכן חשוב שתהיה לכם גישה גם לבעלי מקצוע שעובדים 24 שעות ביממה גם בחגים וגם בסופי שבוע.

אז איך למצוא את האינטסלטור המקצועי ביותר:

 • תרשמו בגוגל "אינסטלטור יצאת צדיק" כבר אמרנו או לא? זו אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא אינסטלטור אמין עם תעודות מה שנקרא.
 • תבדקו ביקורות בגוגל, סרטונים קצרים שיש באתר של האינסטלטור ועדויות של אנשים אמיתיים בכתב ובוידאו.
 • אם אתם מכירים מישהו שהוא מכ קרוב או רחוק ואתם סומכים עליו, אז זה זמן מצויין להרים אליו טלפון!
 • תשאלו בקבוצות ווטסאפ ופייסבוק של בעלי מקצוע עבור אינסטלטורים אמינים אבל תזהרו כי הרבה פעמים תקבלו המלצות של חברים משוחדים.
 • פשוט תדברו עם הבנאדם, תבדקו את האתר שלו, תראו אם המידע נראה מקצועי ויש מספיק עדויות של לקוחות שונים ככה שזה נראה אמין.
 • במהלך השיחה תוודאו שהאינסטלטור באמת מתעניין בכם ובבעיה שלכם ושואל את השאלות הנכונות ולא קופץ ישר למחיר או אומר "אני מגיע", זה הזמן שלכם גם להפעיל שיקול דעת מנסיון החיים שלכם ולנסות לקרוא את הבנאדם שאיתכם על קו הטלפון.
 • אם אתם לא לחוצים ואין לכם כעת פיצוץ של צנרת באמבטיה אז פשוט תעשו חקר שוק מעמיק ותבחרו איש מקצועי ראוי עם מספיק ביקורות חיוביות, רצוי שיהיה אינסטלטור מבית יצאת צדיק אבל זו רק המלצתנו כמובן.

אינסטלטור יצאת צדיק זמין לכם גם בשעת חירום!

אחד היתרונות שלנו הוא שאנחנו ערים למצוקתכם ואנחנו כאן בשבילכם 24/7

תראו, אנחנו מתעסקים בתחום האינסטלציה כבר כ 15 שנה ויצא לנו לטפל בבעיות מכל סוג, אנחנו מבינים שהחיים לא צפויים ולעיתים הבעיות צצות ב 2 בלילה של יום שישי ולא סובלות דיחוי.

לכן אנחנו בחרנו להפעיל שירותי אינסטלציה שיהיו זמינים לכם 24 שעות ביממה כי ברגע שהצינור שלכם חלילה יתפוצץ במטבח יהיה לנו מישהו שידאג לכם בשעת צרה.

אנחנו נוודא שיגיע אליכם בעל מקצוע מטעמנו, יאתר את הבעיה במהירות ויפתור אותה עבורכם במקסימום מקצועיות ובמינימום זמן כדי להקל על הכאב שלכם.

חלק מהבעיות הנפוצות ביותר והקשות ביותר שאנחנו מתעסקים איתם:

 1. פיצוץ צנרת בבית שגורם לדליפה- אחת הבעיות הקשות והנפוצות ביותר שיכולות לקרות בכל שעה ומצריכה זמינות של אינסטלטור 24/7 כי זה פשוט לא סבל דיחוי!
 2. פתיחת סתימות בכיורים במטבח ובאבמטיה- סתימות קשות שדורשות התערבות טכנולוגית ושימוש בכלים מתקדמים.
 3. סתימות בשירותים- טיפול בסתימות קשות בשירותים שגורמות להצפה ודורשות טיפול כאן ועכשיו!
 4. איתור נזילות דרך מצלמות תרמיות- איתור נזילות נסתרות שדורשות התערבות של טכנולוגיה מתקדמת.
 5. החלפת ברזים במטבח ובאמבטיה- תיקון, פירוק והרכבת ברזים וראשי מקלחת חדשים בעת הצורך.
 6. התקנה והחלפה של ניאגרות- טיפול בניאגרות קיימות, תיקון ניאגרות ישנות והחלפתם בניאגרות חדשות לפי הצורך.

אז שנזמין אינסטלטור מבית "יצאת צדיק"?

בואו נסכם קצת..

אני מקווה שהכתבה הזו עזרה לכם להבין את חשיבותו של איש מקצוע שיצא צדיק מהתוכנית המדוברת, כמובן שאין 100% בכל דבר אבל הסיכוי שאם הזמנתם אינסטלטור שהופיע בתוכנית יצאת צדיק וזכה לביקורת חיובית הוא גבוה יותר שתקבלו עבודה טובה במחיר הוגן.

הסיבה המרכזית שלכם להשתמש באנשי מקצוע שהופיעו בתוכנית וזכו לסיקור חיובי הוא בגלל ההוכחה שלהם בזמן אמת, כמובן שזה לא הכל ורצוי שתשתמשו בטיפים של כתבה זו כמו לקרוא ביקורות בגוגל ובאתר ולראות סרטוני עדויות רבים ורק בסוף תבחרו את האיש המתאים עבורכם.

בהצלחה!

מי שמבין באינסטלציה, יודע שאין תחליף לניסיון בשטח. רק מי שנתקל בהמון תקלות מאתגרות בשטח, ידע לתת לכם את המענה הטוב ביותר, תמיד דגלנו בלאתגר את עצמנו, בתיקון התקלות הכי קשות שיש, השקענו המון בלרכוש את הציוד הכי מתקדם שיש בשוק, כדי לפתור את התקלות הכי קשות שיש בענף האינסטלציה.

יוסף אינסטלטור יצאת צדיק מתחייב למחירים הוגנים!

לקוחות ממליצים

עדי ק.
קרא עוד
"יוסי הגיע אלי, אחרי שכל הבית שלי היה מוצף, הגיע תוך 40 דקות הציל אותי, הביא ברז תוך 20 דקות הוא לה היה פה, מדהים!"
דורי
קרא עוד
יוסי עשה עבודה נקיה, מסודרת, בצורה מקצועית, מבסוט מהעבודה שלו, מחיר סביר, תודה רבה על הכל.
אבי ס.
קרא עוד
"לפנות בוקר, ב4 לפנות בוקר, שירות זריז, יעיל, מהיר, הוא עשה עבודה טובה, ורק מילים טובות אפשר לומר עליו, אחלה שירות "

תוכן עניינים