אינסטלטור חירום 24 שעות

אינסטלטור במקרי חירום זמין לכם 24 שעות ביממה!

שרברב בכל שעה

אינסטלטור חירום 24 שעות

האמת היא שרוב האינסטלטורים עובדים בשעות היום וזה יכול להיות אתגר לא קטן למצוא אינסטלטור במקרי חירום שעובד 24/7 ונמצא שם בשביל לפתור לכם את הבעיות גם בזמנים הכי לא צפויים שיש.

למזלנו יש אנשי מקצוע רבים שמתעסקים באינסטלציה בישראל ועושים זאת בצורה מקצועית, מסורה וגם גובים מחיר הוגן.

תראו, לפעמים קורות תקלות ב 3 לפנות בוקר ומשהו מתפוצץ לו במטבח או באמבטיה, מקרים כאלה לא סובלים דיחוי..

זה יכול להיות הצינור שעובר בכיור או במכונת כביסה או שזה יכולה להיות בכלל תקלה אחרת לגמרי שקורית ואתם זקוקים כאן ועכשיו לאיש מקצוע שיבוא ויוציא אתכם מהבלאגן הזה!

ובכן, בדיוק לשם כך יש לנו אינסטלטור במקרי חירום שעובד 24 שעות בשבילכם כדי שתרגישו בטוחים ותדעו שיש מי שדואג לכם גם בשעות ההזויות ביותר של הלילה, סופי שבוע, חגים וכולי.

מה הם המקרים הנפוצים ביותר בהם נזדקק לשירותים של אינסטלטור חירום?

האמת היא שבתור מי שעובד בתחום הזה כבר כעשור, ראיתי המון מקרים שונים ומוזרים במהלך הקריירה שלי ותאמינו לי שהפתעות לא נגמרות אף פעם והתקלות שקורות כל הזמן מדהימות אותי.

יחד עם כל זה, רוב הבעיות די דומות אחת לשניה כשמדובר במקרי חירום כן? ולא כי עכשיו יש סתימה קלה בכיור והמים לא יורדים, בשביל זה לא באים ללקוח ב 2 בלילה,יותר במקרים כמו שאחד הצינורות במטבח או באמבטיה התפוצץ וכל הבית הפך לבריכה שחייה.

זהו מקרה חירום קלאסי שבגינו חובה נוכחות של אנשי מקצוע שיעבדו מסביב לשעון וזו הסיבה בדיוק שאינסטלטור חירום 24 שעות ביממה יכול להיות המושיע שלכם!

 

באילו מקרים בדיוק נזדקק לאינסטלטור חירום 24 שעות ביממה?

להלן הפירוט בהם ככל הנראה תצטרכו להרים את הטלפון ולצלצל אלינו:

 • פיצוץ צינור- המקרה הנפוץ ביותר הוא שמתפוצץ צינור והבית בהצפה וצריך לבוא ולטפל בזה במיידי כאן ועכשיו! זה יכול להיות צינור שעובר במטבח בין קומות הבניין או הצנרת של הכיור או בכלל צינור אחר שגורם לכאוס בבית.
 • דליפה- דליפה רצינית באחד הברזים בבית שלא ניתן לעצור וזקוקה לטיפול מיידי.
 • הצפה- הצפה של מים באסלה, המים לא יורדים וזולגים החוצה מהשירותים לעבר שאר חלקי הבית.
 • סתימה- סתימות שונות במערכות הניקוז שלא סובלות דיחוי ומצריכות נוכחות של איש מקצוע במיידי!

תראו, אלה לא כל הבעיות אבל אלה בהחלט חלק מהמקרים המרכזיים שבגינם תצטרכו להרים טלפון לאינסטלטור חירום שעובד 24 שעות ביממה ולהתייעץ איתו מה לעשות לפני שהנזק בבית יתעצם ואז יהיה יותר קשה לטפל בזה.

אינסטלטור חיורם 24 שעות

שירותי אינסטלציה 24 שעות ביממה יצילו אתכם!

איך הכי נכון עבורכם לפעול במקרי חירום שכאלה?

אז תראו, לפני שבכלל מעירים את כל הבית ונכנסים לפאניקה, יש מספר צעדים שעליכם לעשות בשביל לפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

להלן הפעולות שיעזרו לכם לעבור את המצב הזה כמה שיותר מהר והאסטרטגיה הטובה ביותר:

 1. למרות שמדובר במקרה חירום ולא נעים בכלל, אל תכנסו לפאניקה, אל תלחצו ותעשו היסטריה, תבינו שזה מצב זמני לא נעים והוא ייפתר במהרה.
 2. תיידעו את דיירי הבית שיש מצב חירום כעת ועליכם לטפל בו במהרה, תמצאו מקום מבטחים לשהות בו יחד בזמן הזה.
 3. תנסו לאתר מה הבעיה, מה קרה בדיוק, איפה הצינור התפוצץ, איפה יש סתימה ונזילה וכו', כל הפרטים הללו יעזרו מאוד.
 4. תתקשרו לאינסטלטור שעובד 24 שעות ביממה, זה יכול להיות אינסטלטור חירום שאתם מכירים או שפשוט תשאלו את גוגל והוא כבר יענה לכם.

מה, אי אפשר לחכות לבוקר, אני אמור להזעיק אינסטלטור ב 2 בלילה?

אכן זה מקרה לא נעים אבל לפעמים פשוט אין ברירה!

תראו, כמו שאתם כבר יודעים, החיים מלאים בהפתעות ולצערנו הרב חלק לא קטן מההפתעות הללו הן הפתעות לא נעימות, אלה החיים וזה מה יש.

יש מקרים שפשוט לא סובלים דיחוי, אני אתן לכם מספר דוגמאות, אוקיי?

אם למשל הגעתם בשעת לילה מאוחרת הביתה ואתם מגלים כעת שהמפתח שאמור לפתוח את דלת ביתכם לא נמצא אצלכם בכיס ואין לכם רזרבה ולמי לפנות, מה תעשו?

אתם תצטרכו לפרוץ את הדלת איכשהו נכון? בצורה מהירה ושקטה ככל הניתן ולא תוכלו לעשות זאת לבד ככל הנראה אלה אם כן אתם מנעולנים מוסמכים שיודעים מה הם עושים.

עוד דוגמא זה אם נתקעתם עם הרכב איפשהו, הוא לא מניע ואין לכם איך לחזור הביתה ואתם בטח לא יכולים להשאיר את הרכב בכביש, תזדקקו לשירותים של איש מקצוע, במקרה הזה, זה יהיה גרירת רכב או מנעולן שמתעסק עם פריצת רכבים.

הנקודה היא שלפעמים צריך לפעול כאן ועכשיו ואין זמן לחכות לבוקר או יום למחרת!

אותו הדבר גם בתחום האינסטלציה, אם יש הצפה רצינית בבית, הברז מתפוצץ לו לפתע ויש סתימה או דליפה רצינית, אתם לא יכולים לחכות עוד 10-12 שעות ולטפל בזה מחר כי הנזק שיגמר יכול להיות בלתי הפיך.

תוך כמה זמן יגיע אליי האינסטלטור חירום והאם הוא יפתור לי את הבעיה מהר?

זמינות, יעילות ופתרון בעיות!

אוקיי אז לפני שאנחנו בכלל מתחילים לדבר על מחיר בואו קודם נתמקד בדברים דחופים וחשובים יותר כמו מהירות ההגעה ומהירות פתרון הבעיה.

אנחנו מגיעים לזירת הארוע כשיש מצב חירום לרוב עד 30 דקות החל מקבלת הקריאה ועד להגעה למקום עצמו ואז אנחנו מתחילים לעבוד במיידי כמובן בשקיפות מלאה של הצגת המחיר וכשיש הסכמה של שני הצדדים.

נגיע למחיר בהמשך, וגם נציג לכם טבלה של השוואות אל תדאגו לגבי זה.

כפי שאמרנו, ברגע שאתם מזהים מצב חירום, אל תכנסו להסיטריה אבל מצד שני תהיו ערניים וצלצלו אלינו או לאינסטלטור אחר שאתם מכירים סומכים עליו שפעיל 24 שעות ביממה.

לרוב התקלות נפתרות די מהר יחסית, יכול להיות שעה-שעתיים עבודה, לפעמים פחות ולפעמים יותר, אבל מנסיוננו בסוף כל התקלות נפתרות במוקדם או במאוחר ככה שאל תדאגו!

מהירות הפתרון תלוי באמת עד כמה מהר אנחנו מגיעים לזירה ומאתרים את הבעיה, כמו כן זה גם תלוי בגודל הבעיה עצמה כך שלא נזרוק פה סתם תשובות באוויר וכל מקרה לגופו.

 

ומה לגבי מחיר, האם אינסלטור חירום 24 שעות יקר יותר ואם כן בכמה?

אינסטלטור חירום - מחירון והבדלים

אז לגבי המחיר עצמו התשובה היא קצת מרגיזה וזה משתנה כמובן מגודל הבעיה ופרמטרים נוספים אבל בגדול המחיר יכול להיות יותר יקר ולהגיע גם ל 30 עד 40% ממחיר רגיל בשעה הרגילה והסיבה המרכזית היא כמובן השעה שזה קורה.

בדיוק כמו שמוניות לוקחות תעריף 2 ותעריף 3 בלילות, בסופי שבוע ובחגים גם בתחום של האינסטלציה, אינסטלטור שעובד בשעות חירום פשוט יקח יותר מאשר אינסטלטור שמגיע לקריאה רגילה בצהריי יום של יום חול.

אין מה לעשות וזה פשוט מכנה משותף לכל בעלי המקצוע בישראל כמעט.

עכשיו, כמובן שניתן להתגמש על המחיר מדי פעם בהתאם לגודל הבעיה וגם לשוחח איתנו בטלפון תמיד ולהתייעץ כי אנחנו באמת ניתן לכם את המידע המהימן ביותר גם בשעת לילה הזויה, תקבלו מאיתנו תשובה אמיתית וכנה.

 

אינסטלטור חירום 24 שעות

להלן טבלת מחירון סנדרטית של אינסטלטור חירום 24 שעות:

אינסטלטור 24 שעות זמין עבורכם תמיד- תתקשרו אלינו!

עיקר העבודות שאנחנו מבצעים:

אז כאמור פירטנו את רוב העבודות שחברתנו מבצעת בשעת חירום, כעת נפרט אותם בצורה יותר ברורה ומסודרת ככה שתדעו עליהם יותר לעומק.

לצערנו לא כל פעולה ניתן לעשות בכל שעה כי יש עוד גורמים סביבתיים כמו השכנים, אבל את מרבית המקרים ניתן לפתור באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ומינימום נזק.

 • תיקון צנרות ביוב- יש ברשותנו כלים מתקדמים שבאמצעותם אנו יכולים לתקן צנרת ביוב, סדקים ושברים כאחד כך שייגרם מינימום נזק. יש אפשרות לטפל נקודתית חלק מהצנרת ולא ליצור הרס מוחלט.
 • פתיחה של סתימות- פתיחות סתימות זהו שירות מאוד נפוץ שאנו מציעים, בין אם באמבטיה, בשירותים או סתימה רצינית בכיור שגרמה להצפה וזקוקה לטיפול דחוף!
 • איתור של נזלות רציניות במקרי חירום- נזילה אמנם יכולה לשמע כדבר קטן אבל לפעמים זה כבר הופך לדליפה רצינית שיש לאתר במיידי ולטפל בה, לא תמיד ניתן לדעת מהיכן מגיעה הזניה ואנו מצויידים במצלמה טרמית מקצועית שיודעת לאתר נזילות נקודתית בלי לשבור את הקיר ולהרוס את כל הבית.

לסיכום

אז לסיכום, אני מניח שרובכם בכלל לא קרא את הכתבה, אלא פשוט הרים אלינו טלפון במיידי כי זהו מקרה חירום, אבל למי שכן קרא אותה בזמן המתנה לאינסטלטור אני מקווה מאוד שהיא תרמה לכם ועשתה לכם סדר, וחשוב מכך הורידה מכם את רמות החרדה והתסכול.

בכל מקרה, במקרי חירום שכאלה, תמיד תנסו להשאר רגועים, צלצלו אלינו ואנחנו בדרך אליכם!