איתור נזילות

יוסף מאתר נזילות יצאת צדיק

איתור נזילות

איתור נזילות הוא אמצעי טכנולוגי מתקדם המאפשר לזהות רטיבות לא ברורה המתגלה לפתע מעל פני השטח. אם הגעתם לכאן, כנראה שזיהיתם נזילה. קראו את השורות הבאות ונסביר לכם איך יוסף אינסטלטור יצאת צדיק יפתור לכם את הבעיה.

הגורמים לנזילה בדירה

צנרת היא מערכת מים שדרכה עוברים מים חמים, קרים וכן מוציאה לביוב את המים שהיו בשימוש. רוב הצנרות נמצאות מתחת לרצפות או מאחורי קירות כך שהעין שלנו לא רואה את מצב הצנרת באופן יומיומי.
לרוב במבנים ישנים, אבל לא רק, במהלך הזמן הצינורות מתבלים או צוברים חלודה או במקרים מסוימים כמו בדירות חדשות מקבלן כאשר הריצוף לא נבנה באופן יסודי יכולה להיווצר תקלה שיכולה לבוא במגוון דרכים: טפטוף, רטיבות בין קומות, קירות רטובים, קילופים בקיר, עובש, שינוי הצבע של הרצפות או שלעיתים בכלל לא רואים שום סימן והסימן העיקרי הוא חשבון המים שמראה על הוצאות מעבר לנורמה בלי שבאמת היה שינוי בתדירות שימוש המים שלכם.
נזילות סמויות יכולות להיות תופעה לא נעימה וללא טיפול הולם או הזנחה, תשתית הבנייה יכולה להירקב ולהרס ואפילו לסכן את בריאות דיירי הבית שנושמים בחלל החדר את החומרים והעובש היוצא מהקירות. לפיכך יש לעשות טיפול יעיל ומדויק.

 

מאתר נזילות מומלץ יצאת צדיק 1

שימוש במצלמה תרמית

על מנת לאתר את מקום הפיצוץ, לבעל מקצוע רציני יש מצלמה תרמית, אמצעי טכנולוגי מתקדם העובד על שיטה של וויסות חום. הכוונה, במצלמה תרמית ניתן לראות הבדלי טמפרטורה של עצמים שונים שנמצאים מתחת לפני השטח והיא מזהה אופן מדויק כל עצם שהטמפרטורה שלו מעל האפס.
כאשר מדובר בנזילה סמויה שיש צורך לאתר אותה, צילום תרמי מאפשר לזהות את הנקודה המדויקת של פיצוץ הצינור ברדיוס של סנטימטרים בודדים ולהגיע לנקודות שעל פניו בעיניים שלנו יהיה קשה לזהות. ישנם מצלמות מתקדמות אפילו יותר, שבעזרת כתמים כחולים ואדומים ניתן לדעת עם מדובר בצינור של מים חמים או של מים קרים כמו בסימון האוניברסלי של חום וקור.

מי יכול להשתמש במצלמה תרמית לאיתור נזילות?

לא לכל אחד יש מצלמה תרמית, ודאי שלא לאנשים פרטיים. עלות מצלמה כזו יקרה מאוד והטיפול בעזרת מצלמה כזו נחשב ליקר יחסית, לכן לא אצל כל בעל מקצוע קיימת האופציה של שימוש בטכנולוגיה כזו. אך עם זאת, שימוש בצילום תרמי יכול לחסוך לא מעט עגמת נפש. איתור מיקום התקלה באופן מדויק יכול לחסוך שבירת קירות או הרמת רצפות, הטיפול מונע המון לכלוך וזמן טיפול ממושך והכי חשוב חיסכון כספי אדיר שיכול להסתכם בעשרות אלפי שקלים והחלפת צנרת שלמה לפתרון נקודתי. אנחנו בעלי המקצוע יודעים לגלות את הבעיה במהירות ולהחזיר אליכם חזרה את השקט שלו אתם מצפים.

פעולות שאתם יכולים לעשות בעצמכם

זיהיתם תקלה, משהו לא מובן לכם, לפני שאתם מחפשים אינסטלטור מומחה עם מצלמה תרמית, עשו את הפעולות הבאות ואולי תחסכו את הכסף והזמן שלכם:

  • בדיקת מונה – סגרו את כל הברזים ומקורות המים שלכם כולל את ברז הניאגרה בשירותים ובדקו את מונה המים האם ממשיך בתנועתו. במידה וכן – כנראה שיש נזילה.
  • בדיקת חיבורים – לעיתים היכן שיש חיבור בין שני צינורות נוצרת שחיקה או אפילו גומייה לא תקינה, אם יש תקלה תוכלו להרגיש לחות וכך זיהיתם בעצמכם את התקלה.
  • לפתוח אוזניים – במקרים של נזילה משמעותית מאוד ניתן לשמוע ממש את זרימת המים, אפילו אם הזרימה נסתרת מעיננו. פשוט תעברו על כל המקומות שהמים עוברים בהם ונסו להקשיב.
  • בדירות קרקע וגגות – אם מדובר בדירת גג או דירת קרקע בדקו את עצמכם מתי נעשה איטום גג או מה מצב דוד השמש כדי לדעת שהתקלה אכן מיועדת לאינסטלטור ולא לאיש מקצוע אחר

 

איתור נזילה בגז בחצר

איש המקצוע הנכון

רובנו מזהים בשלב מסוים תקלה ומחפשים פתרון מהיר בלי בדיקה מוקדמת. הפתרון המהיר הוא לא תמיד הפתרון הנכון. אינסטלטורים בשוק לא חסר, אבל אמינות ומקצועיות זה כבר סיפור אחר. מה גם שהציוד הדרוש לאיתור נזילות לא קיים אצל כל בעלי המקצוע לכן גם בחירת אינסטלטור דורשת ממכם להיות ממוקדים ולהבין כיצד לבחור את האדם המקצועי, הישר וזה שיפתור לכם את הבעיה באופן הטוב ביותר.
כשאתם מחפשים אינסטלטור בדקו כמה דברים:

  • עם משפחה – המלצה על בעל מקצוע שמגיעה מהאנשים שהכי קרובים אליכם היא ההמלצה הטובה ביותר והסיכוי ליפול נמוך הרבה יותר.
  • באינטרנט – חיפוש קטן בגוגל יעזור לכם למצוא בעל מקצוע עם המלצות של לקוחות מרוצים, לקוח מרוצה הוא הנכס הכי גדול לכל בעל עסק ובכל תחום.
  • מקצועיות – בדקו עם האינסטלטור עצמו שהוא מוסמך ועם ניסיון באיתור נזילות או שעבר קורס תרמוגרפיה
  • פשוט לדבר – לדבר ישירות עם בעל המקצוע, לשמוע כיצד הוא נותן מענה לשאלותיכם, היחס האישי והצעותיו יכולות לתת לכם תשובה אינטואיטיבית ולא פשוט חשובה לגבי מי האדם שמולכם.

כשהאינסטלטור מגיע ובודק את התקלה, אל תמהרו, הישארו איתו כמה שיותר כדי לזהות איתו ביחד את התקלה ולקבל ממנו הסבר מקצועי תוך כדי תנועה.

הפעולות שיגלו את הפיצוץ

על מנת לגלות את התקלה, בעל המקצוע יבצע מספר פעולות מקדימות לפני שיקבע האם יש תקלה ומה התקלה. אם מדובר במערכת המים היוצאים לאחר השימוש, כגון מים לאחר מקלחת, שירותים או הדחת כלים, לרוב האינסטלטור יסתום את פתח היציאה של המים ויבדוק בעזרת הצפה האם המים עולים או יורדים. אם המים יורדים למרות שפתח היציאה שלהם חסום, כנראה שיש פתח נוסף שיוצר את הנזילה. אך אם מדובר במערכת אספקת המים, לרוב זה יבוא לידי ביטוי בטפטוף רציף ובלתי פוסק.
ברגע שכולם מבינים, הן הלקוח והן האינסטלטור שמדובר בנזילה סמויה, ייעשה שימוש במצלמה התרמית במטרה לזהות את המיקום המדויק וכדי לתת את הטיפול הממוקד עבור התקלה.
חשוב לציין, לא כל זיהוי תקלה מונע הרמת בלטות או שבירת קירות כי לעיתים התקלה מתרחשת בקווים ראשיים או בבתים משותפים בהם הצינורות המרכזיים עוברים אצל כמה בעלי דירות. אך גם במקרה כזה השבירה או ההרמה היא יחסית מינימליסטית.

מאתר נזילות יצאת צדיק

אם קראתם עד לכאן, אתם כבר יודעים מהו איתור נזילות, מה האמצעים לאיתור מדויק וכיצד בוחרים את איש המקצוע הנכון. יוסף אינסטלטור יצאת צדיק, אינסטלטור מוסמך ומומחה עם ניסיון של שנים ובעל המלצות רבות. מוזמנים לעבור על דפים נוספים שלנו ולהתרשם בעצמכם.
אנחנו מחויבים אליכם וזמינים עבורכם 24 שעות ביממה כך שאם נתקלתם בבעיה אל תשברו יותר מדי את הראש על פתרון, תנו לנו לבצע את העבודה בשבילכם כי שירות טוב ומקצועי מבחינתנו זה מעל הכל. כאשר יוצאת קריאה, אנחנו מתחייבים להגיע בתוך 20 דקות מרגע הקריאה ולהגיע עד אליכם עם כל הציוד הדרוש והחדיש ביותר ולאתר את התקלה בלי למרוח או לספר סיפורים.

איתור נזילה במצלמה תרמית (2) (1)

מאתר נזילות יצאת צדיק

אם קראתם עד לכאן, אתם כבר יודעים מהו איתור נזילות, מה האמצעים לאיתור מדויק וכיצד בוחרים את איש המקצוע הנכון. יוסף אינסטלטור יצאת צדיק, אינסטלטור מוסמך ומומחה עם ניסיון של שנים ובעל המלצות רבות. מוזמנים לעבור על דפים נוספים שלנו ולהתרשם בעצמכם.
אנחנו מחויבים אליכם וזמינים עבורכם 24 שעות ביממה כך שאם נתקלתם בבעיה אל תשברו יותר מדי את הראש על פתרון, תנו לנו לבצע את העבודה בשבילכם כי שירות טוב ומקצועי מבחינתנו זה מעל הכל. כאשר יוצאת קריאה, אנחנו מתחייבים להגיע בתוך 20 דקות מרגע הקריאה ולהגיע עד אליכם עם כל הציוד הדרוש והחדיש ביותר ולאתר את התקלה בלי למרוח או לספר סיפורים.

כמה עולה לבצע איתור נזילה?

מחיר איתור נזילה הוא החל מ- 700 ש"ח, ועלול אף להגיע לאלפי שקלים.

במה זה תלוי?

בהמון משתנים בדרך, כגון: איך אותרה הנזילה?

אם הנזילה אותרה במצלמה תרמית למשל, המחיר לא יהיה אותו מחיר כמו איתור נזילה על ידי מכשיר לאיתור בגז.

אם יש מדובר בצנרת ראשית, או בצנרת ביתית, בצנרת של מים חמים, או בצנרת הביוב של הבית, כל אלו משתנים שבהחלט עלולים להשפיע על המחיר.

לכן המלצתנו היא תמיד לקבל הצעת מחיר ראשונית, שתשאיר את ההחלטה בידיים שלכם בסופו של דבר.

נתקלתם בבעיה? פנו אלינו וניתן לכם את הפתרון האידיאלי במחיר משתלם. הצטרפו גם אתם אל קהל לקוחותינו המרוצים שיודעים תמיד לפנות אלינו בעת הצורך.

איתור נזילה בצינור משותף

מי שמבין באינסטלציה, יודע שאין תחליף לניסיון בשטח. רק מי שנתקל בהמון תקלות מאתגרות בשטח, ידע לתת לכם את המענה הטוב ביותר, תמיד דגלנו בלאתגר את עצמנו, בתיקון התקלות הכי קשות שיש, השקענו המון בלרכוש את הציוד הכי מתקדם שיש בשוק, כדי לפתור את התקלות הכי קשות שיש בענף האינסטלציה.

יוסף אינסטלטור יצאת צדיק מתחייב למחירים הוגנים!

לקוחות ממליצים

עדי ק.
קרא עוד
"יוסי הגיע אלי, אחרי שכל הבית שלי היה מוצף, הגיע תוך 40 דקות הציל אותי, הביא ברז תוך 20 דקות הוא לה היה פה, מדהים!"
דורי
קרא עוד
יוסי עשה עבודה נקיה, מסודרת, בצורה מקצועית, מבסוט מהעבודה שלו, מחיר סביר, תודה רבה על הכל.
אבי ס.
קרא עוד
"לפנות בוקר, ב4 לפנות בוקר, שירות זריז, יעיל, מהיר, הוא עשה עבודה טובה, ורק מילים טובות אפשר לומר עליו, אחלה שירות "

תוכן עניינים

איתור נזילות