מאתר נזילות

איך תדעו שאתם צריכים מאתר נזילות?

נזילות בבית זה היה תמיד נושא בעייתי שמפחיד להתעסק איתו, במיוחד בשנים שבהן הטכנולוגיה הייתה פחות טובה והיה יותר קשה לאתר את הנזילות. בדרך כלל הייתם מזמינים איש מקצוע, מאתר נזילות או אינסטלטור, לפעמים הייתם יכולים ליפול על חאפר שרק עשה לכם את המוות וגבה לכם הון עתק על העבודה, ולפעמים הייתם מקבלים איש מקצוע איכותי ואכפתי שעוזר לכם לפתור את הבעיה שלכם.

גם אם הגיע אליכם נותן שירות איכותי, בסופו של דבר הטכנולוגיה לא הייתה מספקת והיה קשה יותר לאתר את הנזילות. העבודה הייתה כרוכה לפעמים בשבירה של קירות או רצפות, אפילו כשלא בטוח בכלל שהנזילה נמצאת במקום שבו מבצעים את השבירה. עם כל הרצון הטוב של מאתר הנזילות, הוא התקשה יותר למצוא אותן בזמנו, והעבודה היית ממושכת ומחירה היה גבוה בהתאם.

מאתר נזילות בפריסה ארצית לשירותך

מאתר נזילות מים וביוב 1

המכשור הכי חדיש שיש

מחירון מאתר נזילות

רצוי שתדעו להשיג אצל מאתר נזילות מחיר טוב ושלא תיפלו על חאפר. בדיוק בשביל זה יש לכם פה מחירון שיראה לכם פחות או יותר מה המחירים בשוק:

מאתר נזילות במצלמה תרמית: 1,800-900 ₪

מאתר נזילות באמצעות סיב אופטי למערכות מי קולחין וביוב: 2,300-2,000 ₪

מאתר נזילות בעזרת חיישן וגז חנקן: 2,200-1,800 ₪

מאתר נזילות בתקרה: 2,000-1,700 ₪

מאתר נזילות במקלחון: 1,950-1,600 ₪

מאתר נזילות בקירות אמבטיה: 2,100-1,600 ₪

מאתר נזילות במערכת אקוסטית: 2,500-1,700 ₪

מאתר נזילות דמי ביקור לבדיקת נזילה: 500-200 ₪

איך מוצאים היום מאתר נזילות מים מקצועי?

היום המצב שונה לגמרי ואתם יכולים למצוא בקלות מאתר נזילות מקצועי, שמצויד בכלים טכנולוגיים ואיכותיים לאיתור נזילות באמצעות שיטות עבודה שונות. ככה אתם לא תצטרכו לשבור קירות או רצפות, ולגלות בסוף שאיש המקצוע שבר אותם במקום הלא נכון. אתם גם תוכלו לקרוא את הביקורות עליו כדי לדעת שאתם לא מזמינים חאפר אליכם הביתה, שיגרום לכם גם לנזק כספי וגם לעוגמת נפש.

אתם פשוט יכולים להתקשר אליו ולהזמין אליכם הביתה איש מקצוע אמיתי שיטפל בכם בצורה הטובה ביותר באמצעות הידע והניסיון שהוא צבר. והאיש הזה הוא יוסף אינסטלטור יצאת צדיק.

ליוסף יש ניסיון ארוך שנים, הוא זמין בשבילכם 24 שעות ביממה ויגיע אליכם תוך 20 דקות מרגע הקריאה. כשהוא יגיע הוא יאבחן את הבעיה, וישתמש בכלים שברשותו בשביל לאתר את הנזילה ולתת לכם את השירות המהיר והטוב ביותר.

מאתר נזילות צילום קווי ביוב 1

כך תדעו באילו מקרים תצטרכו להזמין מאתר נזילות מומחה

בטח ראיתם כמה פעמים בחיים שלכם בתים שיש בהם קירות מנופחים או רטיבות בקיר. סימנים אלה מעידים בדרך כלל על נזילה בבית, אבל ישנם עוד כמה סימנים שאתם תוכלו לראות בבית או בדירה שלכם, שיעידו שכנראה יש לכם נזילה ואתם צריכים להזמין איש מקצוע. במקרים כאלה לא רצוי לדחות את הטיפול במקרה, צריך לתקן אותו כמה שיותר מהר כדי שלא ייגרם עוד נזק. אז מה הם הסימנים שיכולים להעיד על נזילה בבית?

  • קירות רטובים או נפוחים – אז כמו שכבר צוין מקודם, אם אתם רואים קירות מנופחים או שיש לכם רטיבות כלשהי בקירות, בתקרה או ברצפות, או אולי אפילו סימנים של טחב או עובש, זה אומר שיש לכם נזילה.
  • קול של מים זורמים – אם אתם שומעים בבית או בדירה שלכם קולות של מים זורמים איפשהו בבית, ואתם לא הפעלתם את הברזים או המקלחות, יש סיכוי גבוה שיש נזילה.
  • חשבון מים גדול – אם קיבלתם חשבון מים מנופח מהרגיל ללא שום סיבה לכך, רצוי שתבדקו אם יש לכם נזילה במקום כלשהו בבית או בדירה. כמובן שאם אתם חיים בבניין דירות, תבדקו קודם עם הדיירים האחרים אם הם לא קיבלו גם כן חשבון מנופח, אולי מדובר בצריכה משותפת.
  • שעון המים מסתובב במהירות – אם אתם במקרה מסתכלים על מד המים שלכם ורואים אותו מסתובב מהר וללא הפסקה, כנראה שיש נזילה איפשהו בבית שלכם ורצוי להזמין מהר מאתר נזילות שיעזור לכם בפתרון הבעיה.
  • לחץ מים נמוך – יכול להיות שבזמן האחרון שמתם לב לשינוי בלחץ המים בברזים ובמקלחות ולא הבנתם מה הסיבה לכך. אם יש לכם נזילה בבית, זה משהו שיכול להשפיע על לחץ המים לרעה.
  • קצרי חשמל בבית – אם יש לכם קצרי חשמל שלא מובן מה המקור שלהם יכול מאוד להיות שזה קשור לנזילה שבאה במגע עם החשמל וגורמת לקצר.

שיטות איתור נזילות מים

ישנן כמה שיטות לאיתור נזילות בעזרת מכשור מתקדם. לא צריך יותר להמר על מיקום הנזילה ולשבור קירות סתם, הטכנולוגיה תעבוד בשבילכם ותוזיל לכם עלויות.

מצלמה תרמית

ללא ספק מצלמה תרמית היא הטכנולוגיה הכי טובה כיום לאיתור נזילות, תוך כמה דקות יוסף אינסטלטור יצאת צדיק ימצא את הנזילה שמטרידה אתכם. המצלמה עובדת באמצעות פליטה של גלי אינפרה אדום, והיא מזהה הפרשי טמפרטורה. את הטמפרטורות הקרות המצלמה תציג בצבע כחול, וצבעים אדומים או צהובים כמובן יציגו טמפרטורות חמות. כך מאתר נזילות מקצועי יוכל לעקוב אחר הצנרת שלכם ולמצוא את מקור הנזילה.

חשוב לדעת שלמצלמה יש מגבלות ואם לא ניתן לחמם את המים יהיה קשה לזהות את מקור הנזילה, למשל בצנרת של מי ביוב. בנוסף היא לא יכולה לקלוט את הפרשי הטמפרטורות בצינורות שרחוקים יותר מכמה סנטימטרים מהרצפה או מהקיר, ככה שאם הנזילה נמצאת בצינור רחוק יותר יהיה קשה לה לאתר אותה.

בגלל מקרים כאלה קיימות עוד אפשרויות לאיתור נזילות:

איתור באמצעות צילום

לפעמים קשה לאתר את הנזילה בגלל שהיא די קטנה, לכן במקרים כאלה האינסטלטור יהיה חייב להתבונן בתוך הצנרת. כשיגיע אליכם האינסטלטור הוא יחדיר לצנרת מצלמת סיב אופטי, ובעזרתה הוא יוכל לדעת את המיקום המדויק של הנזילה.

איתור על ידי לחץ מים

 

ליוסף אינסטלטור יצאת צדיק יש מכשיר למדידת לחץ מים, שבעזרתו יהיה אפשר לאתר נזילות. המכשיר יוצמד לצינור וימדוד את לחץ המים בתוכו. איש מקצוע מנוסה ומבין בתחום איתור הנזילות והאינסטלציה יודע מה אמור להיות לחץ המים בצינור, ואם הוא יקלוט ירידה בערכי לחץ המים הוא בעצם יזהה את מיקום הנזילה.

איתור באמצעות סאונד

בשיטת איתור זו מאתר נזילות מתבסס על גלי קול באמצעות מיקרופונים רבים שאותם הוא מצמיד לקרקע ומהם הוא מקבל חיווי של זרימת המים. האינסטלטור יכול לזהות את שינויי גלי הקול וכך לדעת מאיפה מגיעה הנזילה.

על ידי אקוסטיקה

שיטת האקוסטיקה עובדת גם כן על גלי קול והיא עובדת בעיקר בצנרת תת-קרקעית בדיוק כמו בשיטת הסאונד. יוסף האינסטלטור ישדר גלי קול לתוך הצינורות ובאמצעות חזרת הגלים והפיזור שלהם הוא יידע להגיד מאיזה צינור המים נוזלים.

איתור על ידי גז

 

ישנה עוד שיטה שבה מאתר נזילות מקצועי יוכל למצוא בבירור איפה נמצאת הנזילה, ואת זה הוא יעשה בעזרת גז חנקן. האינסטלטור ירוקן את הצנרת שלכם ממים ויחדיר לתוך המערכת את הגז. כשהגז ימלא את הצנרת באמצעות חיישן יהיה אפשר לראות מאיפה הגז יוצא.

צילום קו ביוב על ידי מאתר נזילות מוסמך 1