מחירון אינסטלציה

מחירון אינסטלציה מעודכן לכל שירותי האינסטלציה של יוסף אינסטלטור יצאת צדיק. המחירים הנוחים ביותר בשוק למגוון עבודות רחב. תמיד תוכלו לבדוק אותנו לעומת שאר מחירי השוק. מצאתם מחיר זול יותר? צרו איתנו קשר ובדקו איתנו, כי לא כל מחיר זול אומר שבעל המקצוע אכן מתאים לכם. שאתם משתמשים בשירותינו אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו גם שירות מקצועי וגם מחיר הגיוני. זה המקום בשבילכם כדי להבין כיצד התחום שלנו עובד.

חשוב לציין, כל המחירים הנקובים כאן בהמשך הם המחירים עבור סוג העבודה. אך כמו כל תיקון, לעיתים בשטח דברים נראים אחרת והמחיר יכול להשתנות בהתאם לסוג העבודה. יוסף אינסטלטור יצאת צדיק עובד בשקיפות מלאה מול הלקוח ודואג שבכל תהליך העבודה הלקוח יהיה מעודכן בעלויות ויוכל להפסיק את העבודה מתי שרק ירצה בכך.

מחפשים אינסטלטור שקוף ואמין?

מחירון אינסטלטור (1)

מאתר נזילות - אינסטלטור 100% אמינות

מחירון אינסטלציה – מה חשוב לדעת?

מקרים אמיתיים וגם לא מעט אגדות אורבניות רבות נכתבו וסופרו על בעלי מקצוע שונים, לא רק בתחום האינסטלציה. בעלי מקצוע שלוקחים מחירים גבוהים בתעריפים שאינם הגיוניים. יתר על כן, בעקבות מקרים הולכים ונשנים של לקוחות לא מרוצים, הומצא פורמט טלוויזיוני שלם בנחייתו של חיים הכט ולאחריו חיים אתגר שכל מטרתם לחשוף לאור היום את אותם בעלי המקצוע המנצלים את חולשת הלקוח וגובים ממנו מחירים מופקעים.

הסיבה שיש לכם הלקוחות צורך לדעת את המחירים היא כדי שתהיו בשליטה על מה שמתרחש. בין אם התקלה היא פשוטה ובין אם היא מורכבת, אם תדעו פחות או יותר את ממוצע המחירים בתחום, כך לא תהיו מופתעים. כך גם הסיכוי שתפלו בין הכיסאות אל תוך אותם המקרים שאתם נפגשים עם בעל מקצוע שאינו אמין, הולכים ופוחתים.

יוסף אינסטלטור יצאת צדיק פורש בפניכם כאן את אחד מסודות המקצוע על מנת שתבינו כיצד אנו עובדים. כך לא תרכשו שירות שמזכיר רכישה של "חתול בשק". בכל שאלה ובקשה, ניתן לפנות אלינו לשיחה ללא עלות ותוכלו בזמן אמת לדעת את המחיר המדויק לתקלה שבה נתקלתם.

כיצד נקבע מחירון אינסטלציה?

חשוב להבין, מחירון אינסטלציה יכול מצד אחד לספק לכם מושג כלשהו על עלות העבודה עבור תיקון או טיפול. עם זאת, לעיתים הפערים בשטח יכולים להיות שונים בהפרשים של מאות שקלים כפי שציינו מקודם. הדרך שלנו לקבוע את המחירים כאן היא על פי ניסיון של שנים ועלויות עבודה שונות. עם יותר מ-15 שנות ניסיון, עליות מחירים במשק ועוד, אספנו עבורכם את כל הנתונים שיש ברשותנו כדי להעביר לכם את המידע השימושי.

ישנם שלושה פרמטרים מהותיים המשפיעים על המחיר הסופי של השירותים אותם תזמינו מאיתנו. הפרמטרים הם:

  • עלות הביקור – באופן טבעי, כאשר אינסטלטור נמצא אצלכם בדירה או בעסק, השירות שהוא נותן לכם וזמן השהייה אצלכם, יש להם עלות. הרי כפי שאתם זקוקים לאיש מקצוע, ישנם מאות טלפונים ביום המגיעים ומבקשים מאיתנו שירות. ככל שהעבודה לוקחת יותר זמן והשהות אצל הלקוח הולכת ומתארכת, כך עלות הביקור מתעדכנת בהתאם.
  • תעריפי זמן – יוסף אינסטלטור יצאת צדיק נותן שירותים 24 שעות ביממה כולל סופי שבוע וחגים. המחירים בזמני היום שונים מהמחירים בזמני הלילה ובוודאי כאשר מדובר בחג או סוף שבוע שהמחיר מתעדכן בהתאם למועד.
  • עלויות הציוד – כל החלפה או תיקון הדורשת רכישת מוצר חדש יש לה גם עלות. בכל מקרה בו צריך להשתמש במוצר חדש כגון גומיות, ברזים, קרמיקות, סיפון חדש ועוד, הלקוח ידע מה המחיר של כל מוצר ומוצר לפני ההחלפה ותמיד יהיה באפשרותו לשלם רק את עלות הביקור ללא תיקון.

השירותים שאנחנו מעניקים הם השירותים הטובים ביותר בשוק. בחיפוש אחר המלצות עלינו, תמצאו הרבה. תוכלו לראות שאין אצלנו משחקים ויש לנו הרבה מה להציע לכם.

חשוב לציין, בחירת אינסטלטור לא נמדדת רק במחירון אינסטלציה. בחירת אינסטלטור דורשת לבדוק כאמור את ההמלצות עליו, את הוותק שלו בתחום וגם להתרשם בשיחת הטלפון איתו כיצד הוא עונה ומגיב לבקשותיכם. ברגע שכל התמונה כולה מתבהרת וכוללת בתוכה, שירות, מקצועיות ומחיר ממוצע, אתם יכולים להזמין את השירות באופן שקט תוך ידיעה שהשירות שתקבלו הוא בדיוק מה שאתם מחפשים.

עלויות לפי תיקונים

פתיחת סתימות – כשהמים עולים ולא יורדים בניקוז כמו שצריך. יכול להיות בכיור במטבח ויכול להיות באמבטיה. המכשור המקצועי שבו אנחנו ביוסף אינסטלטור יצאת צדיק משתמשים על מנת לפתוח סתימה, נעשה בעזרת ספירלה חשמלית מתקדמת שעושה ניקיון בתוך הצינור עצמו. עלות העבודה עבור סתימה מתחילה ב-300 ויכולה במקרים מורכבים להגיע ל-500 ₪. כמו כן, באמבטיה, העבודה יכולה להתחיל מ-250 ויכולה להגיע ל-400 ₪.
במידה של סתימה בקו ראשי העלות יכולה להתחיל ב-500 ₪ ובמקרים מורכבים מאוד הטיפול יכול להגיע גם ל-2000 ₪.

עבור רוב השירות העוסק בפתיחת סתימות לרוב התשלום הממוצע הוא פחות מ-500 ₪ ברוב המקרים.

בדיקות נזילה בברז – כתוצאה מבלאי טבעי הברזים שלנו יכולים מידי פעם לנזול, לא להיסגר כמו שצריך ולגרום לחשבון מים מנופח מהרגיל. הברזים יכולים להיות במטבח, ברז גינה, ברז לצינור מכונת הכביסה ועוד. העלות היא עבור בדיקה ולעיתים התקנה, משתנה לפי הצורך. במידה ויש צורך בהתקנה, את הברז אנחנו מביאים ונותנים עליו אחריות. המחיר עבור בדיקה יכול להתחיל מ- 196 ₪ אך במידה וצריך להתקין, מדובר במגוון סוגי ברזים לבחירה. כדי לסבר את אוזנכם התקנה מתחילה ב-500 ₪ ועד ברזי יוקרה היכולים להגיע עד 1500 ₪ תלוי בבחירת הלקוח.

עבור רוב השירות העוסק בבדיקה של ברז מטפטף ניתן להגיע בממוצע לסכום של 484 ₪.

תקלות שונות בצנרת – במקרה זה התקלות יכולות להיות רבות והמחיר יכול להשתנות בהתאם לסוג העבודה. ככל שהבעיה מורכבת יותר כך המחיר יכול לקפוץ באופן יותר משמעותי. בדיקה יכולה להתחיל מ-219 ₪ ובמידה ויש צורך בהחלפת צנרת המחיר יכול לזנק ולהשתנות ולהגיע אפילו לסכומים גבוהים.

עבור רוב השירות העוסק בתקלות בצנרת המחיר הממוצע לרוב יהיה 560 ₪.

נזילות שונות – נזילות יכולות להיות ממגוון סיבות. נזילה פשוטה בברז יכולה להיות 196 ₪. אך נזילות מורכבות יותר גם יכולות להגיע ל-740 ₪.

עבור רוב השירות העוסק בנזילות שונות המחיר הממוצע לרוב יהיה 440 ₪.

תקלות ביוב – תקלות ביוב לרוב יכולות להיות מורכבות יותר משאר השירותים שמעניק אינסטלטור מקצועי.  אם מדובר בפעולה פשוטה של בדיקת ריח רע העלות מתחילה ב-165 ₪ עבור השירות. אך במידה ויש תקלה מורכבת יותר העלות יכולה להגיע גם ל-864 ₪.

עבור רוב השירות העוסק בתקלות ביוב המחיר לרוב יעמוד בממוצע על 664 ₪.

עלות ביקור אינסטלטור – עצם ההגעה של אינסטלטור עומד על 200 – 300 ₪.

המחירים כמובן יכולים להשתנות לפי תנאי מרחק, לא כוללים מע"מ ועלות חלקי חילוף. חלקי חילוף יכולים כמובן להוריד את העלויות וזה לפעמים כדאי ומומלץ לשקול ולהתייעץ איתנו.

כאמור המחירים המצוינים כאן באים לעשות לכם סדר, אך אין טוב ממראה עיניים, רק בשטח תקבלו את האינדיקציה המדויקת עבור העבודה שאתם צריכים. תמיד תוכלו לשאול ולהתייעץ איתנו על מחירון האינסטלציה.

פתיחת סתימה - החלפות ברזים - תיקון פיצוצי צנרת - תיקון ניאגרות

הצפה? אינסטלטור חירום בכל שעה אצלכם רק חייגו ונגיע

יוסף אינסטלטור יצאת צדיק – הכתובת עבורכם

במידה ויש לכם שאלה נוספת ואתם מעוניינים לדעת עוד מידע שלא צוין כאן, התקשרו אלינו וקבלו מחירון אינסטלציה המותאם בדיוק עבורכם ועבור תוואי הצינור או התקלה שאיתה אתם מתמודדים. אנחנו כאמור עובדים 24 שעות כולל סופי שבוע וחגים ומגיעים ללקוח בתוך 20 דקות מרגע הקריאה.

יש לכם שאלה? התקשרו אלינו כבר עכשיו. מחכים לשמוע מכם.